niedziela, 30 maja 2010

Bluza motyl... z cyklu zrób to sam ---> szwalnia /\/\/\/\/\/\/\/\___

Dziś chciałabym przedstawić Wam moje nowe cudeńko :) Szara bluza z dosyć wyrazistymi ramionami.

Ktok po kroku.. zrób ją sam :D


I już gotowa na dumnej szwaczce :)

bluza - DIY

środa, 12 maja 2010

Melduję wykonanie zadania/ Poznań 06.00 ---> 10.35 Łódź Fashion Week 2010 ---> 00.47 Poznań/Nadszedł czas na moją fotorelację.W sobotę 8 maja miałam okazję uczestniczyć w polskiej edycji  Fashionphilosophy Fashion Week Poland 2010, która odbyła się w Łodzi. Mój wypad był niestety jednodniowy, aczkolwiek było warto :) Największe wrażenie robiła zdecydowanie ilość ciekawie wystylizowanych, oryginalnych osób na tak małej powierzchni.. Istne szaleństwo!!!.. Impreza według mnie była zorganizowana poprawnie, nie uczestniczyłam w zeszłorocznej edycji dlatego też nie mam innego odniesienia i możliwości zweryfikowania ewentualnego rozwoju czy postępów.

Moje spostrzeżenia są jednoznaczne nasi polscy projektanci to zdolne bestie :D
O godzinie 15.00 w Hali Expo Aleję Projektantów rozpoczęła Joanna Paradecka. Następne pokazy prezentowały projekty Marty Jagiełło, Łukasza Jemioła, Ewy Kozieradzkiej i Agaty Wojtkiewicz. Niestety nie udało mi się zobaczyć pokazu duetu Parocki&Brzozowski.

Priorytetem było dla mnie przede wszystkim spotkanie i w konsekwencji poznanie Polskich Szafiarek :D Udało się!!! Znajomości wirtualne są niezłe ale takie realne spotkanie po prostu bezcenne :D Dziewczyny nie zawiodły moich oczekiwań i dotychczasowych poglądów.

Niesamowity dzień w przewybornym towarzystwie ;)
moja karta wstępu, trochę prasy i obowiązkowo mapa Łodzi ;)

Za zdjęcia niezmiernie dziekuję  Lumpexoholiczce :)